4 رژیم سوپ برای لاغری سریع
سوپ رژیمی
بهترین طرز تهیه سوپ رژیمی بسیاری ازافراد اعتقاد دارند که سوپ نمی تواند جایگزین وعده غذایی اصلی شود، همانطور که در رژیم های لاغری مصرف سالاد رژیمی چربی سوز، برای بسیاری از افراد دشوار است. به همین دلیل مجبور می شود حجم وعده غذایی خود را کاهش داده و گشنگی بیشتری تحمل کند تا بتواند […]

بهترین طرز تهیه سوپ رژیمی

بسیاری ازافراد اعتقاد دارند که سوپ نمی تواند جایگزین وعده غذایی اصلی شود، همانطور که در رژیم های لاغری مصرف سالاد رژیمی چربی سوز، برای بسیاری از افراد دشوار است. به همین دلیل مجبور می شود حجم وعده غذایی خود را کاهش داده و گشنگی بیشتری تحمل کند تا بتواند وزن خود را کاهش دهد. در این مطلب شما را با  4 طرز تهیه سوپ رژیمی  آشنا می کنیم.

سوپ گشنیز

در تهیه این سوپ رژیمی از سیر، هویج، استاک سبزیجات، گشنیز، ماست، آرد ذرت، لیمو ترش و چیلی سبز می توان استفاده می شود.

سوپ کلم

برای تهیه سوپ رژیمی کلم  دستور پخت های متنوعی وجود دارد که می توان هر کدام را در یکی از روزهای هفته استفاده کرد. مواد لازم تمامی آن ها یکسان است که شامل گوجه فرنگی، فلفل سبز، قارچ، پیاز، فلفل دلمه ای، لوبیا سبز و آب گوشت می شود. رژیم سوپ کلم در مقایسه با رژیم های دیگراز تنوع غذایی نسبتا بالاتری برخوردار است. همین تنوع غذایی درجه سختی رژیم سوپ کلم را تا حدی کم می کند. اما با وجود  تنوع غذای، انتخاب در این رژیم بسیار محدود است که پایبندی به آن را دشوار می کند.

مطالب مرتبط  رژیم لاغری برای کلسترول بالا چیست؟

سوپ کدو تنبل

یکی از قویترین سوپ چربی سوز، سوپ کدو تنبل است که از روغن زیتون، کدوتنبل، گردو، پیاز، آب مرغ، نمک، شربت افرا، برگ بو و کره نرم شده تهیه می شود و می توان آن را به عنوان یک وعده غذایی مصرف کرد.

سوپ رژیمی

سوپ کرفس

طرز تهیه  سوپ رژیمی کرفس بسیار آسان است. این سوپ می تواند به عنوان وعده ناهار یا شام  برای شما مناسب باشد

همچنین این سوپ برای کسانی که عمل جراحی  انجام دادند یا بیماری قلبی یا  دیابت  دارند  مفید است. مواد لازم آن  از پیاز، سیر، هویج، کدو سبز، کرفس، گل کلم، فلفل دلمه ای  و آب مرغ  استفاده می شود.

رژیم لاغری اصولی

با وجود آن که مصرف سوپ چربی سوز پیش از وعده غذایی، یک راهکار خوب برای کمک به کاهش وزن است، اما نمی تواند کافی باشد. بنابراین نیاز است تحت نظر یک مشاور، نه تنها یک رژیم لاغری اصولی را پیش بگیرید. بلکه با دریافت ورزش مناسب در کنار آن  سبک زندگی خود را تغییر داده و به تناسب اندام برسید.

×
×

سبد خرید