ماساژ لاغری چیست؟
همانطور که از نام آن پیداست، ماساژهای لاغری، ماساژهایی هستند که از دستگاه های ماساژ پیشرفته استفاده می کنند. این دستگاه در صورت استفاده، فرآیند آزادسازی چربی از بدن را دوباره فعال می کند. نه تنها این، این نوع درمان لاغری رسوبات چربی موضعی را از بدن حذف می کند و آن را لاغرتر و […]

همانطور که از نام آن پیداست، ماساژهای لاغری، ماساژهایی هستند که از دستگاه های ماساژ پیشرفته استفاده می کنند. این دستگاه در صورت استفاده، فرآیند آزادسازی چربی از بدن را دوباره فعال می کند. نه تنها این، این نوع درمان لاغری رسوبات چربی موضعی را از بدن حذف می کند و آن را لاغرتر و محکم تر می کند.

اما آیا این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر؟

ماساژ لاغری

این روش بی خطر است، بنابراین، هر کسی که به دنبال کاهش وزن موثر است باید آن را دنبال کند. رفتن به باشگاه، یوگا و ورزش نیاز به زمان دارد که همه ما به وفور آن را نداریم، به لطف مشغله کاری فردی که در قرن بیست و یکم زندگی می کند. اگر می گویید جراحی ها گزینه بهتری هستند، می گویم که طولانی، دردناک و گران هستند. چرا وقتی می توانید همان نتایج را با ماساژ بگیرید، این همه درد را تحمل کنید؟

بیایید بدون تأخیر بیشتر به برخی از فواید ماساژ لاغری و اینکه چرا بهترین درمان لاغری برای شماست نگاهی بیاندازیم.

دیگر از روش های دردناک و گیج کننده برای کاهش وزن استفاده نکنید. ماساژ لاغری یک درمان بدون درد است. به علاوه، لازم نیست بیش از حد به خودتان فشار بیاورید. هر زمان که وقت کافی دارید، ماساژ را انجام دهید.

ماساژ لاغری در واقع بافت پوست شما را بهبود می بخشد. این درمان لاغری خاصیت ارتجاعی پوست شما را بهبود می بخشد و در نتیجه آن را محکم تر می کند. نگران افتادگی و چروک شدن پوست نباشید زیرا ماساژ لاغری هیچ تاثیر منفی بر روی پوست شما نخواهد داشت.

مطالب مرتبط  اهمیت صبحانه در تغذیه کودک

بسیاری از مردم زمان و حوصله منتظر ماندن برای نتایج را ندارند. آن‌ها می‌خواهند سریع‌تر لاغر شوند و با ماساژ لاغری، می‌توانید فقط پس از چند جلسه به آن دست پیدا کنید. بدن خوب مطمئناً عزت نفس شما را بهبود می بخشد. دیگر چه چیزی می توانی بخواهی؟

چاقی چیز سالمی نیست. ماساژ لاغری می تواند به شما کمک کند در مدت زمان کوتاهی به وزن ایده آل خود برسید. حفظ وزن کمتر و سالم‌تر می‌تواند بسیاری از مشکلات سلامتی را حل کند.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید به عنوان درمان لاغری خود برای ماساژ لاغری بروید، حتماً قبل از آن با پزشک خود مشورت کنید. این مهم است زیرا انواع مختلفی از ماساژهای لاغری موجود است و دریافت درمان مناسب برای شما بسیار مهم است.

اهمیت ماساژ لاغری

ماساژ کاهش وزن یک راه آرامش بخش برای کاهش وزن و کاهش سلولیت است. تحقیقات نشان می دهد که یک رژیم غذایی متعادل، ورزش و ماساژ طراحی شده برای کاهش وزن یک استراتژی موثر برای کاهش وزن سریع است. علاوه بر این، از مزایای طولانی مدت کاهش وزن برخوردار خواهید شد. این پست به شما می گوید که چگونه ماساژ برای کاهش چربی کار می کند.

ماساژ لاغری از طرق مختلف می تواند کاهش وزن را تحریک کند. در اینجا نحوه کار آنها و مزایایی که به دست خواهید آورد:

چربی های شکم را کاهش می دهد: چربی شکم برای بسیاری از افراد نگران کننده است. خوشبختانه، یک مطالعه نشان می دهد که ماساژ ناحیه شکم با روغن های معطر 5 روز در هفته به کاهش بافت چربی شکم و دور کمر کمک می کند. همچنین مشخص شد که تصویر بدن را بهبود می بخشد.

گردش خون را افزایش می دهد: ماساژ کامل بدن به افزایش گردش خون کمک می کند. این به خلاص شدن از شر مواد زائد سمی در بدن شما کمک می کند و متابولیسم را بهبود می بخشد.

عضلات را تقویت می کند: ماساژهای کاهش وزن می توانند به تقویت بدن، به ویژه عضلات کمک کنند. آنها همچنین می توانند سفتی و درد در عضلات را کاهش دهند.

عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد: روده سالم به کاهش وزن نیز کمک می کند. ماساژ به تحریک فعالیت روده کمک می کند، در نتیجه حرکت روده را بهبود می بخشد، یبوست را کاهش می دهد و درد شکم را کاهش می دهد.

مطالب مرتبط  کالری مصرفی اسکی چقدر است؟

استرس را کاهش می دهد: استرس منجر به تجمع سم در بدن می شود که می تواند منجر به کاهش سرعت متابولیسم و ​​پرخوری شود. ماساژ به کاهش استرس و ترشح هورمون های “احساس خوب” کمک می کند.  این به کاهش تولید هورمون های گرسنگی کمک می کند و از خوردن بیش از حد جلوگیری می کند.

کیفیت خواب را بهبود می بخشد: ماساژ کل بدن به شل شدن عضلات کمک می کند. این به نوبه خود خواب با کیفیت را تحریک می کند. از آنجایی که کمبود خواب با افزایش وزن مرتبط است، بهبود کیفیت خواب از طریق ماساژ می تواند به از بین بردن اثرات بد خوابی کمک کند.

فشار خون پایین: فشار خون بالا به دلیل استرس یا عادات غذایی ناسالم می تواند منجر به التهاب و احتباس آب شود. ماساژ بافت عمیق و ماساژ آروماتراپی می تواند به کاهش فشار خون بالا کمک کند.

ماساژلاغری کاهش وزن

ماساژ لاغری

ماساژ لاغری یک روش فوق العاده برای انرژی بخشیدن به بدن، استرس و آرامش است. یک ماساژ خوب می تواند اثر محرکی بر اندام های گوارشی شما داشته باشد و در نتیجه می تواند یبوست، حالت تهوع را کاهش دهد و به بدن شما اجازه دهد از مواد غذایی که دریافت می کند بیشترین استفاده را ببرد. متابولیسم، گردش خون شما را افزایش می دهد و به شل شدن عضلات درد پس از تمرین کمک می کند. این یک نسخه قوی تر از بدن شما ایجاد می کند، بنابراین یک پس زمینه عالی برای کاهش وزن شما.

ماساژ لاغری سلولیت و کاهش چربی

ماساژ برای کاهش فرورفتگی پوست که با تجمع چربی به وجود می آید، کار می کند که بهتر است سلولیت نامیده شود. اما این ماساژها نمی توانند مشکلات را برای همیشه برطرف کنند. کارشناسان و محققان پیشنهاد می کنند که چنین ماساژهایی می توانند به عنوان یک راه حل موقت عالی عمل کنند، اما یک راه حل دائمی نیستند.

مطالب مرتبط  تغذیه در دوران بارداری

ماساژ لاغری  چگونه کار می کند؟

یک مطالعه اثر سه نوع ماساژ مختلف – ماساژ مکانیکی، تخلیه لنفاوی دستی و دستکاری بافت همبند را بر روی قسمت‌های مختلف بدن مقایسه کرد. نتایج این بود که کاهش چربی در تمام موارد اتفاق افتاد که با ضخامت چربی شکم، دور ران و ضخامت چربی ران مشخص شد. اما تفاوت آنقدر زیاد نبود که نشان دهنده کاهش وزن باشد. اما این ماساژها قطعاً می تواند کاهش وزن شما را تحسین کند.

ماساژلاغری  باعث بهبود گردش خون و متابولیسم می شود؟

ماساژ لاغری

گردش خون خوب به تامین مواد مغذی مناسب در سراسر بدن شما کمک می کند. دستکاری بافت همبند یک ماساژ است که در آن بافت های نرم برای بهبود گردش خون دستکاری می شوند. گردش خون بهتر منجر به متابولیسم بهتر می شود که به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید

ماساژ باعث بهبود هضم غذا می شود

ماساژ یبوست، حالت تهوع را کاهش می دهد و به مشکلات گوارشی کمک می کند. و هنگامی که سلامت گوارش شما بهینه باشد، بدن شما می تواند از مواد مغذی دریافتی حداکثر استفاده را ببرد و در نتیجه به کاهش وزن کمک کند. تخلیه لنفاوی دستی یک ماساژ است که به دفع مواد زائد

 از بافت بدن شما کمک می کند و به کاهش وزن کلی کمک می کند.

راه هایی برای افزایش اثربخشی ماساژ

ماساژ از همه لحاظ عالی است، مطالعات همچنین ادعا می‌کنند که ترکیب ماساژ با لیزر درمانی یا مادون قرمز می‌تواند اثر آن را افزایش دهد. محققان دریافتند که استفاده از نور لیزر (پرتو دوگانه سطح پایین) نتیجه بهتری نسبت به ماساژ به تنهایی دارد.

×
×

سبد خرید