رژیم IIFYM چیست؟
کاهش وزن با وجود پیتزا، ماکارونی و همکاران؟ این دقیقا همان چیزی است که رژیم  IIFYM  داده است. ما به شما توضیح می دهیم که IIFYM چیست و آیا کاهش وزن بدون تسلیم شدن واقعاً مؤثر است یا خیر. اگر می خواهید چند کیلو وزن کم کنید و نمی خواهید بدون هیچ کاری انجام دهید، […]

کاهش وزن با وجود پیتزا، ماکارونی و همکاران؟ این دقیقا همان چیزی است که رژیم  IIFYM  داده است. ما به شما توضیح می دهیم که IIFYM چیست و آیا کاهش وزن بدون تسلیم شدن واقعاً مؤثر است یا خیر.

اگر می خواهید چند کیلو وزن کم کنید و نمی خواهید بدون هیچ کاری انجام دهید، مفهوم   رژیم  IIFYM  بسیار جالب به نظر می رسد. با “اگر متناسب با ماکروهای شما باشد”، همه چیز مجاز است تا زمانی که توزیع کلان اجازه دهد.

نکته: برای هر رژیم غذایی مناسب است – میله های پروتئینی خوشمزه ما شکلات اضافی. 3 طعم غیر قابل مقاومت که یادآور شکلات تخته ای مورد علاقه شما است. با 90 درصد شکر کمتر. بادام زمینی ترد. کارامل نرم و نارگیل ترد.

رژیم  IIFYM چیست

رژیم  IIFYM

‏ رژیم  IIFYM به  طور خلاصه به معنای رژیم غذایی کمتر و شکل جدیدی از تغذیه است. هدف این است که بتوانید هر چیزی بخورید و همچنان وزن کم کنید.  رژیم  IIFYM عنوان بهانه ای برای میان وعده بدون محدودیت؟ متاسفانه خیر. زیرا کلید موفقیت در اینجا در توزیع صحیح درشت مغذی ها نهفته است.

مطالب مرتبط  کالری غذا های مختلف چقدر است؟

درشت مغذی ها پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات ها هستند. چگالی انرژی متفاوتی دارند. به عنوان تامین کنندگان اصلی انرژی شما، اساس هر نوع تغذیه را تشکیل می دهند. برای دستیابی به هدف شخصی خود با رژیم  IIFYM است که چگالی انرژی غذاهای مختلف را در نظر بگیرید.

1 گرم پروتئین = 4.1 کالری

1 گرم چربی = 9.3 کالری

1 گرم کربوهیدرات = 4.1 کالری

نکات مهم رژیم  IIFYM

رژیم  IIFYM

به سرعت مشخص می شود که در IIFYM هیچ راهی برای شمارش کالری وجود ندارد. اگر می خواهید وزن کم کنید، باید کالری کمتری در روز نسبت به کالری مصرفی خود دریافت کنید. اگر می خواهید وزن اضافه کنید، کالری بیشتری نسبت به کالری مصرفی در روز داشته باشید. شما به راحتی می توانید کالری مورد نیاز خود را با کالری رایگان ما بیشتر بدانید. اما این همه ماجرا نیست.

همانطور که از نام آن پیداست، IIFYM بر توزیع کلان نیز تمرکز دارد. این بدان معنی است که شما همچنین باید از آنچه کالری دریافتی شما را تشکیل می دهد آگاه باشید. کالری دریافتی به درصد پروتئین، چربی و کربوهیدرات تقسیم می شود. بسته به هدف، جنسیت و شرایط جسمانی، توزیع کلان از فردی به فرد دیگر متفاوت است. یک تقسیم محبوب در IIFYM 40/40/20 است. 40 درصد پروتئین، 40 درصد کربوهیدرات و 20 درصد چربی.

نحوه محاسبه کالری در رژیم  IIFYM

رژیم  IIFYM

در نتیجه، نه تنها برآورده کردن نیازهای کالری فردی شما مهم است، بلکه باید مطمئن شوید که غذای شما ماکروهای شما را پوشش می دهد. بنابراین اگر می خواهید برای شام خود را با یک پیتزا پذیرایی کنید، می توانید در طول روز در مصرف چربی ها و کربوهیدرات ها صرفه جویی کنید و سپس آنها را با چربی ها و کربوهیدرات های پیتزا پر کنید. محاسبه درشت مغذی ها – با ماشین حساب ماکرو رایگان ما آسان شده است.

مطالب مرتبط  بهترین غذا های رژیم لاغری گیاهی چیست؟

هنگامی که درشت مغذی‌های خود را محاسبه کردید، همچنین می‌دانید که برای رسیدن به هدف شخصی خود چه مقدار کالری باید در روز مصرف کنید. برخلاف شمارش کالری معمولی، تقریباً همه چیز با IIFYM مجاز است. خوردن پاکیزه الزامی نیست. با این وجود، توصیه می کنیم به اندازه کافی میوه و سبزیجات مصرف کنید. زیرا نه تنها کلان، بلکه ریزمغذی های شما نیز برای اهداف شما مهم هستند.

دستور العمل های رژیم  IIFYM

با وجود کنترل کلان، لازم نیست هر وعده غذایی به یک غذای تقلب تبدیل شود. یک رژیم غذایی سالم و متعادل همیشه باید بخش اصلی رژیم غذایی شما باشد. در عوض، می توانید دیوانه وار با دستور العمل های آسان ما جشن بگیرید. اکنون 3 دستور العمل بسیار خوشمزه را کشف کنید که برای IIFYMنیز مناسب هستند.

نتیجه گیری

‏IIFYM فقط در مورد شمارش کالری نیست. همچنین باید به میزان مصرف ماکرو، یعنی درصد پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات هایی که می خورید توجه کنید.

‏IIFYM به معنای “اگر با ماکروهای شما مطابقت دارد” و در آلمانی “اگر در طبقه بندی کلان شما قرار می گیرد” است.

درشت مغذی های شما به کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین ها تقسیم می شوند.

هر چیزی را می توان خورد تا زمانی که با کالری و توزیع کلان شما مطابقت داشته باشد.

البته یک رژیم غذایی سالم و متعادل همیشه باید در اولویت باشد.

برای دریافت رژیم غذایی با شماره 09125258034 تماس حاصل فرمایید

×
×

سبد خرید