رژیم پر کربوهیدرات – با وجود کربوهیدرات زیاد وزن کم کنید؟
کربوهیدرات ها (کربوهیدرات ها) اغلب معانی منفی دارند. اما نه در رژیم غذایی پر کربوهیدرات. در اینجا عمدتا کربوهیدرات ها خورده می شوند. اما آیا واقعاً می توان با آن وزن کم کرد؟ رژیم پر کربوهیدرات در رژیم غذایی پر کربوهیدرات شما عمدتا کربوهیدرات می خورید. برخلاف بسیاری از رژیم های غذایی، لزوما نباید کالری […]

کربوهیدرات ها (کربوهیدرات ها) اغلب معانی منفی دارند. اما نه در رژیم غذایی پر کربوهیدرات. در اینجا عمدتا کربوهیدرات ها خورده می شوند. اما آیا واقعاً می توان با آن وزن کم کرد؟

رژیم پر کربوهیدرات

رژیم پر کربوهیدرات

در رژیم غذایی پر کربوهیدرات شما عمدتا کربوهیدرات می خورید. برخلاف بسیاری از رژیم های غذایی، لزوما نباید کالری دریافتی خود را کنترل کنید. بلکه در مورد توجه به احساس طبیعی گرسنگی و سیری شماست.

با این حال، این بدان معنا نیست که می توانید خود را با انواع غذاهای پر کربوهیدرات پر کنید. زیرا با رژیم غذایی پر کربوهیدرات، کربوهیدرات های کم چربی و وگان ترجیح داده می شوند. در نتیجه، مقدار زیادی میوه، سبزیجات و محصولات غلات کامل در منو وجود دارد. غذاهای نشاسته ای مانند برنج، سیب زمینی، ذرت یا لوبیا مفید هستند.

نکات مهم در رژیم پر کربوهیدارات

رژیم پر کربوهیدرات

نکته ما: شما می توانید کربوهیدرات ها را در هر مکان و هر زمان با جو فوری فوری ما دریافت کنید. چه در ماست و چه در شیک – به لطف جو دوسر ارگانیک 100٪ خالص، به راحتی می توانید کربوهیدرات های ارزشمند را حفظ کنید.

مخترع رژیم غذایی پر کربوهیدرات، دکتر. مک‌دوگال همچنین توصیه می‌کند آهسته و آگاهانه غذا بخورید، زیرا فقط بعد از 15 تا 20 دقیقه احساس سیری می‌کنیم. وقتی خیلی سریع غذا می خوریم، اغلب اتفاق می افتد که پرخوری می کنیم. بدون شمارش دقیق کالری، اما پر از کربوهیدرات، از استرس رژیم غذایی معمولی جلوگیری می کند و موفقیت طولانی مدت را تضمین می کند.

مطالب مرتبط  رژیم غذایی مناسب برای لاغری شکم و پهلو

برنامه مک دوگال: به طور مطلوب، کمبود کالری لازم برای کاهش وزن به طور خودکار با افزایش مصرف کربوهیدرات های گیاهی ایجاد می شود. و اجازه می دهد یافته ها غلت بزنند. به دلیل مصرف کافی گلوکز، از هوس ها و اثر یویو اجتناب می شود.

بالاخره می خواهید بدانید چقدر تناسب اندام دارید؟ در بررسی رایگان بدن ما، همه چیز را در مورد آنچه که BMI در مورد سطح تناسب اندام خود می گوید، خواهید یافت. توصیه های فردی محصول و نکات تغذیه گنجانده شده است.

بهترین راهکار برای لاغری

‏DGE (انجمن آلمانی برای تغذیه) همچنین توصیه می کند که محتوای کربوهیدرات را در یک رژیم غذایی ترکیبی سالم نگه دارید. طبق DGE، بیش از 50 درصد انرژی دریافتی روزانه ما باید به شکل کربوهیدرات باشد.

بهترین کربوهیدرات ها برای کاهش وزن عبارتند از:

بلغور جو دوسر – آنها فیبر غذایی مهمی را برای بدن شما فراهم می کنند.

حبوبات – عدس، نخود یا لوبیا سرشار از پروتئین هستند.

سیب زمینی – آنها شما را برای مدت طولانی سیر نگه می دارند و همچنین طعم سردی خوبی در سالاد دارند.

رژیم غذایی کم کربوهیدرات بالا

در حالی که شما عمدتاً کربوهیدرات‌ها را در یک رژیم غذایی کم‌چرب با کربوهیدرات بالا می‌خورید، چربی‌ها و پروتئین‌ها نقش نسبتاً فرعی دارند. اصطلاح “رژیم غذایی” گمراه کننده است، زیرا در مقایسه، بیشتر یک رژیم غذایی طولانی مدت است.

شما درشت مغذی های خود را به صورت زیر توزیع می کنید:

80 درصد کربوهیدرات

5-10 درصد چربی

5-10 درصد پروتئین

درصدی که چربی ها و پروتئین ها قرار است تشکیل دهند نشان می دهد که کیفیت درشت مغذی ها در اینجا بیشترین اهمیت را دارد.

مطالب مرتبط  نکات مهم درباره رژیم لاغری شکم

چربی های سالم در درجه اول اسیدهای چرب غیر اشباع هستند. آنها برای بدن شما ضروری هستند و در فرآیندهای مهم بدن نقش دارند. نقش ویژه ای به اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 اختصاص داده شده است. در مقاله ما در مورد چربی های سالم، می توانید دریابید که در مصرف چربی ها باید به چه چیز دیگری توجه کنید.

ویتامین های مهم در رژیم پرکربوهیدارت

رژیم پر کربوهیدرات

نکته ما: کپسول های وگان امگا 3 ما اسیدهای چرب امگا 3 ارزشمندی را مستقیماً از جلبک ها در اختیار شما قرار می دهند. ایده آل برای استفاده روزمره و مناسب برای ورزش.

آمینو اسیدها بلوک های ساختمانی ضروری بدن شما هستند. بدن شما به آمینو اسیدهای ضروری نیاز دارد. بنابراین، شما باید آنها را همراه با غذا بخورید.

چگونه کربوهیدرات بالا و کاهش وزن با هم ترکیب می شوند؟ غذاهای کربوهیدراتی یا نه، تنها در صورتی وزن کم خواهید کرد که کالری کمتری نسبت به کالری که می سوزانید دریافت کنید. ما همیشه کسری کالری متوسط ​​200 تا 500 کالری را توصیه می کنیم. کاملاً بدون ممنوعیت و محدودیت: یک رژیم غذایی متعادل.

یک رژیم غذایی پر کربوهیدرات و کم چرب تنها در صورتی می تواند منجر به کاهش وزن شود که مراقب کالری دریافتی خود باشید. توصیه می کنیم اگر می خواهید وزن کم کنید، کسری کالری کمی داشته باشید. کالری مورد نیاز خود را محاسبه کنید.

چه بخواهید وزن کم کنید یا عضله سازی کنید، ما همیشه خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل را توصیه می کنیم. در مقاله ما در مورد تغییر رژیم غذایی، یاد می گیرید که چگونه رژیم خود را برای همیشه تغییر دهید.

رنامه غذایی پر کربوهیدرات

با برنامه تغذیه پر کربوهیدرات ما، شروع درستی برای شکل جدید تغذیه خود خواهید داشت. برنامه تغذیه ما برای میانگین کالری xy طراحی شده است. بسته به نیازهای فردی شما، البته می توانید درشت مغذی ها را نیز تغییر دهید. برنامه تغذیه پر کربوهیدرات ما را به صورت رایگان دانلود کنید و آن را چاپ کنید! برای بینش کوچک، ما یک روز نمونه برای شما در اینجا فهرست کرده ایم.

مطالب مرتبط  بایدها و نبایدهای رژیم غذایی در دوران کرونا

به برنامه غذایی رایگان

نمونه برنامه غذایی روزانه با کربوهیدرات بالا

صبحانه میان وعده ناهار میان وعده شام ​​ماکرو

اعلامیه ها

کاسه انرژی آکای انرژی نوار بادام دانه کدو تنبل یک قابلمه پاستا پروتئین شکلاتی کیک نخودی سالاد نخود کیلو کالری: 2112

‏CH: 226 گرم

‏P: 76 گرم

‏F: 89 گرم

دستور العمل های کربوهیدرات بالا

پاستا، نان، برنج – کربوهیدرات ها عالی هستند! در رژیم غذایی پر کربوهیدرات، ترکیب مناسب درشت مغذی ها نیز مهم است. علاوه بر کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها نیز مهم هستند. برای اینکه هنگام آشپزی مشکلی پیش نیاید، یکی از دستور العمل های خوشمزه با کربوهیدرات بالا را امتحان کنید.

نتیجه گیری ما

کربوهیدرات بالا رژیمی است که در آن کربوهیدرات ها در درجه اول مصرف می شوند.

با این حال، از فست فود یا کربوهیدرات های ساده باید اجتناب شود.

غذاهای توصیه شده سیب زمینی، حبوبات و بلغور جو دوسر هستند.

رژیم غذایی کم چربی با کربوهیدرات بالا به این معنی است که شما همچنان باید تمام چربی های مهم را مصرف کنید

برای دریافت رژیم غذایی با شماره 09125258034 تماس حاصل فرمایید

×
×

سبد خرید