رژیم غذایی مادر برای تعیین جنسیت فرزند دختر
آیا رژیم غذایی مادر می تواند جنسیت کودک خود را تعریف کند؟ نظریه های زیادی در مورد نحوه تأثیر رژیم شما در هنگام بارداری بر جنسیت ، سلامتی ، ظاهر و شخصیت کودک شما تأثیر می گذارد. آیا واقعیت داشته است؟برخی ی از بیشترین توصیه های “مفید” که در دوران بارداری انجام شده است به […]

آیا رژیم غذایی مادر می تواند جنسیت کودک خود را تعریف کند؟
نظریه های زیادی در مورد نحوه تأثیر رژیم شما در هنگام بارداری بر جنسیت ، سلامتی ، ظاهر و شخصیت کودک شما تأثیر می گذارد. آیا واقعیت داشته است؟برخی ی از بیشترین توصیه های “مفید” که در دوران بارداری انجام شده است به شکل داستان هایی از مادران و نصحیت های قدیمی است .

در حقیقت به ما گفته می شود که رژیم غذایی می تواند بر جنسیت کودک تأثیر بگذارد – اگر شما یک گوشتخوار با تمایل به غذاهای شور و کربوهیدرات های تصفیه شده باشید ، جنسیت جنین پسر است. در مقابل ، اگر محصولات لبنی را ترجیح می دهید ، مقادیر محدود گوشت و سیب زمینی بخورید و از طیف وسیعی از مواردی از جمله نمک ، شراب و آبجو ، چای ، قهوه ، شکلات ، میوه تازه ، اسفناج ، گوجه فرنگی و قارچ خودداری کنید ، به احتمال زیاد تصور می کنید که جنسیت جنین دختر است.

مهم تریم عواملی که در تعیین جنسیت قبل از بارداری باید رعایت شود.

رژیم غذایی مادر
• رژیم غذایی
• زمان بندی رابطه
• تعیین میزان اسپرم
• شست و شوی واژن

مطالب مرتبط  نکات تغذیه ای در دوران بارداری

روشهای طبیعی در رژیم غذایی مادر برای انتخاب جنسیت فرزند شما

روش Shettles احتمالاً شناخته شده ترین استراتژی طبیعی برای انتخاب جنسیت فرزند شما است. این طرح سه دهه پیش توسط Landrum B Shettles ، MD ، بیان شد. این طرح شامل مقاربت زمانبندی با چرخه یک زن و فرض موقعیت های جنسی خاص است.

چگونه جنسیت کودک خود را انتخاب کنیم ، شتل توضیح می دهد که اسپرم نر (Y) از اسپرم ماده (X) کوچکتر ، سریعتر و کوتاه مدت است. به همین دلیل ، بهتر است که زوجهای تمایل به پسر نسبت به زمان آزاد شدن تخمک زن (تخمک گذاری) نزدیکترین رابطه جنسی داشته باشند. به این ترتیب ، اسپرم سریع مرد می تواند زودتر از ماده به تخمک برسد.

چگونه با انتخاب رژیم غذایی مادر صاحب یک فرزند دختر شویم ،؟

رژیم غذایی مادر
آرزوی دختری دارید؟ آیا شما در حال حاضر یک پسر یا بیشتر دارید و اکنون می خواهید ببینید آیا می توانید تعادل جنسیت در خانواده خود را ایجاد کنید؟ بسیاری از تئوری ها و ادعاهای مطرح شده در مورد تأثیرپذیری بر شانس داشتن پسر یا دختر بچه وجود دارد ، اما حقایق علمی کاملاً مشخص است.شانس داشتن پسر یا دختر تقریباً برای هر بارداری تقریباً برابر است. اگرچه به نظر می رسد برخی از زوج ها فقط پسران یا دختران را تشکیل می دهند.

نکات مهم در رژیم غذایی مادر در مورد داشتن یک جنین دختر

• هر روز از روزی که پریود خود را تا 2-4 روز قبل از تخمک گذاری تمام می کنید ، رابطه جنسی داشته باشید.
• نمودار تخمک گذاری را نگه دارید تا بدانید چه موقع تخمک گذاری می کنید.
• از داشتن رابطه جنسی که شامل نفوذ عمیق است ، خودداری کنید – موقعیت مبلغین بهترین است.
• یک کیت آزمایش قلیایی را از داروخانه خریداری کنید تا از pH واژن خود مطلع شوید.
• غذاهایی بخورید که از pH واژینال تر استفاده کنند ، مانند سبزیجات برگ سبز ، غلات کامل ، گوشت ، شیرینی ، ذرت و زغال اخته.
برای داشتن یک دختر ، یک اسپرم حاوی کروموزوم X ابتدا باید به تخمک برسد. یادآوری این نکته مهم است که همیشه مردی است که جنسیت نوزاد را تعیین می کند. زنان همیشه یک جفت کروموزوم X دارند در حالی که مردان دارای X و Y هستند.
چرخه های قمری ، رژیم غذایی ، موقعیت های جنسی ، هومیوپاتی و اقدامات طب مکمل پزشکی هیچ تأثیری در احتمال داشتن یک پسر یا دختر ندارد.

مطالب مرتبط  4 غذای کم کالری که به لاغری کمک می‌کنند!

رژیم غذایی مادر باعث می شود سما دارای یک دختر شوید

رژیم غذایی مادر
• خوردن دسرها و شیرینی های بیشتر

محققان آمریکایی دریافتند که ، مواد غذایی می توانند سیستم تولید مثل زن را از طریق عمل هورمونی چرخانده و باعث شوند که جنین جنسیتی خاصی داشته باشد. بنابراین ، محتوای قند و چربی در رژیم غذایی مادر از تأثیر خاصی بر جنسیت جنین برخوردار است. اگر دوست دارید دسر بخورید ، بیشتر احتمال دارد که یک جنین دختر داشته باشید.

• حذف نمک
برای داشتن یک جنین دختر بهتر است نمک را از لیست غذایی خود حذف کنید. زیرا نمک سطح رحم را قلیایی کرده باعث می شود شانس داشتن دختر را از دست بدهید.

• مکمل های مصنوعی :

این روش مناسبی نیست اما شانس داشتن دختر را بسیار افزایش می دهد. شیرین کننده های مصنوعی درواقع سطح رحم را اسیدی کرده و باعث می شوند جنسیت جنین شما تا حدی دختر شود

• نوشیدن قهوه:
بسیاری از دانشمندان بر این باورند که مصرف قهوه در دوران بارداری یا قبل از بارداری سالم نیست، اما حقیقت این است که PH در مقادیر مناسب مصرف می شود، می تواند به دختر دار شدن کمک کند.
قهوه باعث می شود که PH داخلی اسیدی باشد و این ساده ترین راه برای انتخاب جنسیت کودک شما به طور طبیعی برای دختر دار شدن است. اما همانگونه که در بخش بارداری نمناک گفته شد، مطمئن شوید که دو فنجان قهوه در روز نباید بیش از دو برابر شود، زیرا مطالعات نشان داده است که زنانی که روزانه قهوه زیادی مصرف می کنند، معمولا سه بار بیشتر از سایر زنان باید برای تولد نوزاد تلاش کنند.

مطالب مرتبط  تاثیرات قهوه بر کاهش وزن

سخن پایانی

در این مقاله شما عزیزان را با رژیم غذایی مادر که سبب تعیین جنسیت مونث فرزند می‌شود آشنا کردیم. به عبارت دیگر زمانی که مادر طبعی سرد داشته باشد، احتمال داشتن یک فرزند دختر را دارد. پس تمامی مادران باید سعی کنند که حداقل یک سال قبل از بارداری طبع خود را سرد کرده و از رژیم غذایی استفاده کنند که طبع سرد تری داشته باشد. در این صورت می‌توانند تا ۷۰ درصد به تعیین جنسیت فرزند خود کمک زیادی کنند.

×
×

سبد خرید